X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Avukat & Danışmanlık

Yönetim Panelli Aynı Gün Teslim
Avukat & Danışmanlık Sitesi 1

Avukat & Danışmanlık Sitesi 1

1.999
Yönetim Panelli Aynı Gün Teslim
Avukat & Danışmanlık Sitesi 3

Avukat & Danışmanlık Sitesi 3

1.999
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Avukat 2

Avukat 2

1.999

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Aynı Gün Teslim

Hediye Domain ve Hosting

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.

Hukuk alanında daha fazla davaya bakmak ve daha fazla müvekkil kazanmak isteyen avukat veya hukukçular, kaliteli bir web sitesine ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda tüm avukatların taleplerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde tasarlanan web sitelerinin sağladığı avantajlar bir hayli fazladır. Kaliteli ve kullanışlı bir web siteye sahip olan avukatlar, sektördeki meslektaşlarına göre daha fazla davaya bakmaya ve daha fazla kazanç elde etmeye hazırdır. İşte bu sebeple günümüzde pek çok avukat, profesyonel hazır site ihtiyaçları için birlikte çalışabileceği deneyimli web tasarımcılar aramaktadır.

Kurumsal Avukat Sitesi Tasarımı

Avukatların meslekte karşılaştıkları davalardan örnekler taşıyan ve müvekkilleri için detaylı blog yazılarının bulunduğu web siteleri son derece ilgi çekicidir. Herkese lazım olan hukuki bilgilerle donatılmış bir avukat sitesi, sektördeki rakiplerine kıyasla internet üzerinden daha fazla sayıda trafik çekebilir. İşte bu detaylardan yararlanarak hemen teslim web sitesi avantajlarından faydalanmak isteyenler ajansımızdaki tecrübeli web tasarımcılarla iletişime geçebilir. Her avukatın kendi hayalindeki gibi kaliteli ve kullanışlı bir web sitesini faaliyete geçirmesi sanıldığı gibi yüksek maliyetli bir iş değildir.

SEO Uyumlu Avukat Siteleri

Pek çok sektörde olduğu gibi hukuk sektöründe de avukatların web siteleri arasında yüksek rekabet ortamı söz konusudur. Hazır web site satın al hizmetinden yararlanmak isteyen avukatlar bu süreçte mutlaka SEO uyumlu avukat sitelerini tercih etmelidir. Avukat sitelerinde yapılan SEO çalışmalarının faydaları şunlardır:

Müvekkil Odaklı Hazır Avukat Sitesi

Hukuki alanda daha fazla davaya bakmak ve müvekkil kazanmak isteyen avukatlar için çözüm son derece basittir. İnternet üzerinden hazır avukat web siteleri arasında kurumsal çizginizi yansıtan en iyi tasarımlara ajansımız sayesinde ulaşabilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki tasarımlarla kullanabileceğiniz bu web sitelerinde blog içerikleriyle müvekkillerinize hukuki bilgiler sunabilirsiniz. Kullanıcı deneyimi konusunda profesyonel bir çizgiye sahip web sitelerini tasarlatmak için yüklü miktarda ücret ödemenize hiç gerek yoktur. Yılın sadece belirli döneminde değil 365 gün boyunca en uygun fiyatlı web tasarım hizmetlerine bizimle ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Avukat Siteleri

Son yıllarda hazır avukat web sitesi fiyatları konusunda her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden seçenekler ajansımızda mevcuttur. Deneyimli SEO uzmanları ve tecrübeli web tasarımcı ekibimiz, avukat sitenizi en kaliteli seviyeye getirmek için özel olarak çalışmaya devam etmektedir. Özellikle hukuk alanında fark yaratan ve daha fazla müvekkile ulaşmanızı sağlayan avukat sitesi tasarımı için doğru yerdesiniz.

Top