X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Cafe & Restaurant

AnasayfaYazılımlarCafe & Restaurant

Sektörde öne çıkmak isteyen tüm cafe restaurant gibi işletmelerin kurumsal web sitesi tasarımında ihtiyaç duyduğu çözümler ekibimizde mevcuttur. Her biri deneyimli web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz sayesinde siz de hayallerinizdeki web site tasarımına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle yeni müşteriler kazanmak ve ticari kazançlarını artırmak isteyen kafe ve restoran işletmesi sahipleri her şey dahil web sitesi arayışlarında uzman ekibimizden profesyonel destek alabilirler.

Kafe ve Restoranlara Özel Web Siteleri

Günümüzde hemen hemen tüm sektörlerin internet ortamını etkili biçimde kullanması şarttır. Bu kapsamda kafe ve restoran gibi ticari işletmeler de müşteri sayısını artırmak ve rakiplerini geride bırakmak için internet ortamında yer almalıdır. Bu kapsamda hazır cafe restaurant web sitesi arayışında olan şirketlerin öncelikle profesyonel çözümlere ulaşması şarttır. Tamamen kullanıcı deneyimi odaklı ve SEO uyumlu web siteleri ile sektördeki rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Bunun için tecrübeli web tasarım uzmanlarımızdan destek almanız yeterlidir.

Kurumsal Restoran Sitesi Tasarımı

Bütçe dostu fiyat seçenekleri ile online web site kur hizmetinden yararlanmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız cazip hizmetlerden yararlanarak web tasarım süreçlerinde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Her işletmenin kendi ihtiyaçlarına uygun tasarımlar sunan ekibimiz son derece yaratıcıdır. Bu kapsamda bütçenizi yormadan en kaliteli cafe restaurant web sitesi tasarımı yaptırmak için doğru yerdesiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0224 323 00 23

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Destek
Satış öncesi destek!

Whatsapp Destek
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
01:42
×