X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Dernek ve Vakıf

AnasayfaYazılımlarDernek ve Vakıf

Vatandaşların ellerindeki kredi kartı ile bağış yapabildikleri dernek vakıf siteleri kurulumu için tamamen profesyonel bir web tasarım hizmeti alınmalıdır. Herhangi bir konuda kar etmeyen kuruluşlar olan vakıfların kurumsal web sitelerinde her ayrıntının önceden düşünülüp hayata geçirilmesi gerekir. İnternet sitesinde kullanıcı deneyimi olarak bilinen web sitesinin bir kullanıcıya sunduğu tüm hizmetlerde profesyonel detaylar tercih edilmelidir. Kurmak istediğiniz dernek veya vakıfların, kredi kartı ile para bağışı yapabileceğiniz altyapıyla birlikte hazırlanmasını istiyorsanız hazır web site satın al hizmeti için en doğru yerdesiniz.

Dernek Vakıf Sektöründe Hazır Web Siteleri

Çeşitli sektörlerde kar amacı gütmeyen kuruluş olarak bilinen dernek ve vakıfların da internet ortamında aktif bir şekilde var olması gerekir. Özellikle hayır kurumu olarak çeşitli konularda para bağışı kabul eden web sitelerinin tasarımında işi profesyonel kişilere devretmek gerekir. Bu yüzden hemen teslim web sitesi arayanlar dernek veya vakıf sektöründe faaliyet gösterecekse deneyimli web tasarımcılardan destek almalıdır.

Bir derneğin internet ortamında sunduğu web sitesi o kurum için adeta bir vitrin görevi üstlenir. Derneğin kurumsal web sitesi ne kadar başarılı bir şekilde tasarlanmışsa vakıf işlerindeki başarılı sonuçlar da o kadar kolay olacaktır. Bu nedenle işinizi şansa bırakmamak ve online web site kur hizmeti için bulabileceğiniz en deneyimli web tasarımcılardan kaliteli hizmet almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz.

SEO Uyumlu Dernek Vakıf Siteleri

Web sektöründe herhangi bir kurumsal şirketin olduğu gibi dernek ve vakıf sitelerinin de tamamen SEO uyumlu olması gerekir. Özellikle internet ortamında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşarak bağış toplama amacında olan dernek vakıf sitelerinin SEO uyumluluğu konusuna ekstra dikkat etmek gerekir. İnternet üzerinden hazır dernek vakıf web sitesi kurulumu talep eden kişilerin bu konuda şu detaylara dikkat etmesi gerekir:

  • Web siteniz SEO uyumlu olduğu için internet üzerinden yapılan aramalarda ön sayfada yer alır.
  • Daha erişilebilir olan dernek ve vakıfların internet trafiği daha yüksektir.
  • Kullanıcı dostu web ara yüzüne sahip web sitelerinin kullanıcı deneyimi memnuniyet vericidir.
  • Bu tür SEO uyumluluğa özel olarak tasarlanan vakıf sitelerinden elde edilen bağış miktarı yüksektir.
  • Güvenilir ödeme yöntemleri ile desteklenen dernek sitelerinde tüm kredi kartları ile bağış yapılabilmelidir.

Kullanıcı Dostu Dernek Sitesi Tasarımı

Deneyimli web tasarımcı ekibimiz internet üzerinden yaptığınız dernek ve vakıf sitesi kurulum taleplerini tam da istediğiniz şekilde hayata geçirmektedir. Bunun için hazır dernek vakıf web sitesi fiyatları konusunda bütçenizi aşmayan seçeneklerle en kaliteli ve verimli sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki derneklerde bile kurumsal faaliyetleri en iyi şekilde yansıtan ve kullanıcılara güven veren tasarımlar tercih edilmelidir. Bu kapsamda aradığınız SEO uyumlu dernek vakıf sitelerini bizimle hayata geçirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0224 323 00 23

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Destek
Satış öncesi destek!

Whatsapp Destek
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
00:36
×