X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Doktor, Klinik ve Veteriner

AnasayfaYazılımlarDoktor, Klinik ve Veteriner

Doktor, Klinik ve Veteriner

Yönetim Panelli Aynı Gün Teslim
Doktor & Klinik Sitesi 3

Doktor & Klinik Sitesi 3

999
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Hastane 1

Hastane 1

999
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Hastane 2

Hastane 2

999
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Veteriner 1

Veteriner 1

999
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Diyetisyen Ve Psikolog 1

Diyetisyen Ve Psikolog 1

999

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Aynı Gün Teslim

Hediye Domain ve Hosting

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.

Günümüzde sağlık sektörünün önemli dalları olan doktor klinik veteriner kategorilerinde kullanışlı bir web sitesine sahip olmak artık zor değil. Faaliyetlerini internet üzerinden geniş müşteri ve hasta kitlesine duyurmak isteyen doktorlar, kurumsal web sitelerinin tasarımında bazı detaylara dikkat etmelidir. Öncelikle kliniklerin tanıtımında önemli bir paya sahip olan kurumsal web sitelerinin SEO odaklı ve kullanışlı olması gerekir. Tamamen kullanıcı dostu web ara yüzü ile güzel tasarımlara sahip sağlık sektörü web sitelerine uzman ekibimizle sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Sağlık Sektörü Siteleri

İnternet üzerinden profesyonel hazır site arayanlar arasında doktor, klinik ve veteriner gibi alanlarda hizmet veren kişiler de yer almaktadır. Her doktorun daha fazla sayıda kişiye hizmet vererek popülerlik kazanmasında kurumsal web sitesinin payı bir hayli büyüktür. Bu yüzden profesyonel anlamda sağlık sektörü sitelerine sahip olmak için bu alanda deneyimli web tasarımcılarımızdan destek alabilirsiniz. Üstelik alanında uzman olan web tasarımcı ekibimiz sayesinde online web site kur ihtiyaçlarınızda her detayı tam da hayallerinizdeki gibi oluşturmanın rahatlığına varabilirsiniz.

Kurumsal Doktor ve Klinik Sitesi

Son yıllarda kendine ait klinik açan doktorların sayısı bir hayli artmaktadır. Bu sebepler kurumsal doktor sitelerinin rakiplerinden bir adım önde olması için bazı özelliklere sahip olması gerekir. Web sitesinin öne çıkan özellikleri sayesinde internet ortamında geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edeceğini söylemek yanlış olmaz. Bu bakımdan daha fazla kişi tarafından görülen ve Google aramalarında öne çıkan kurumsal bir doktor sitesine sahip olmak için alanında uzman web tasarımcılarından destek almak gerekir. Siz de hazır doktor sitesi arıyorsanız hemen firmamızın tecrübeli ekibinden bu konuda profesyonel destek edinebilirsiniz.

SEO Uyumlu Veteriner Sitesi

Doktor ve klinik web sitelerinde olduğu gibi veteriner olarak faaliyet gösteren kişilerin de kurumsal web sitelerinde SEO uyumluluk kriteri önemlidir. SEO uyumlu bir web sitesi Google aramalarında diğer tüm rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlar. Bu bakımdan hemen teslim web sitesi hazırlayan uzman web tasarımcılarımızın yaptığı işlemlerden bazıları şunlardır:

Hazır Doktor Klinik Veteriner Sitesi Tasarımları

İnternet üzerinden en uygun maliyetlerle doktor, klinik veya veteriner sitesi kurmak isteyenler ajansımızı tercih edebilirler. Bu alanda uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet veren tecrübeli web tasarımcı ekibimizle hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Üstelik doktor klinik veteriner alanlarındaki tüm web sitelerinde yıl boyunca uygun maliyetler sunulmaktadır.


Top