X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

E-ticaret Paketleri

AnasayfaYazılımlarE-ticaret Paketleri

E-ticaret Paketleri

Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Organik Ürün 1

Organik Ürün 1

999

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Aynı Gün Teslim

Hediye Domain ve Hosting

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.

Günümüzde giderek popülerlik kazanan eticaret sitesi kurulumunda tüm süreçlerin profesyonel bir şekilde hazırlanması gerekir. İnternet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satışı gerçekleştiriyorsanız yapmanız gerekenler son derece basittir. Geniş bir tüketici kitlesine hitap eden ürünlerinizi tamamen güvenilir altyapıya ve profesyonel tasarıma sahip e-ticaret siteleri üzerinden satışa sunabilirsiniz. Bu hayallerinizi gerçekleştirmek için online web site kur hizmetleri veren ajansımızın tecrübeli web tasarım uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Güvenilir Eticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret sektöründe kurumsal bazda öne çıkmak ve geniş bir tüketici kitlesi tarafından aktif olarak kullanılmak için bazı kriterlere sahip olmak gerekir. Öncelikle web sitenin dizaynı ve tasarımı son derece kullanıcı dostu olmalı ve satış imkanlarını artıracak şekilde tasarlanmalıdır. Bu sebeple e-ticaret sektöründe fark yaratmak istiyorsanız hemen teslim web sitesi çeşitlerimizden birini tercih edebilir ve ürün satışına vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Bu tür web siteleri SEO uyumluluğu ve üst düzey güvenlik altyapısı sayesinde sektörde büyük e-ticaret devlerinin bile kullandığı sitelerden oluşur.

Eticarette Profesyonel Ödeme Yöntemleri

İnternet üzerinden taksitle hazır web site almanın en kolay yolu olan firmamızda alanında uzman web tasarımcılar hizmet vermektedir. Siz de hayallerinizdeki aktif ve başarılı web sitesini kurabilmek için uzman ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Son derece kullanışlı ve SEO uyumlu eticaret sitesi sahibi olmak için en doğru yerdesiniz.


Top