X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kuaför ve Güzellik Salonu

AnasayfaYazılımlarKuaför ve Güzellik Salonu

Kadınların daha fazla ilgi gösterdiği kuaför güzellik salonu şirketinizin faaliyetlerini geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız, kapsamlı bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Sektördeki tüm rakiplerinizi geri planda bırakarak daha fazla sayıda müşteriye ulaşmak istediğinizde kuaför sitesi tasarımı için tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz. Her biri sektörün içinden yetişmiş tecrübeli web tasarımcılarımız sayesinde profesyonel hazır site ihtiyaçlarınızda en ideal sonuçlara ulaşmak artık çok daha kolaydır.

Kurumsal Güzellik Salonu Web Sitesi

Güzellik salonlarının internet üzerinden çok sayıda potansiyel müşteriye ulaştığı bilinmektedir. Dolayısıyla faaliyetlerinizi online mecrada en iyi şekilde yansıtabilmek içi ihtiyacınız olan tüm hizmetler için kurumsal web sitesi tasarımına ihtiyaç duyarsınız. Bu kapsamda hazır web site satın al hizmetinde tam da ihtiyaçlarınıza ve firmanıza özel çözümlere ulaşmak istiyorsanız doğru kişilerle çalışmanız gerekir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızda görev yapan tecrübeli web tasarım uzmanları sayesinde siz de hayallerinizdeki kurumsal kuaför sitesini hayata geçirebilirsiniz.

Yaratıcı Kuaför Web Siteleri

Özellikle güzellik sektöründe faaliyet gösterip de her şey dahil web sitesi arayan firmalar için en ideal çözümler tecrübeli ekibimizde mevcuttur. SEO çalışmalarıyla sitenizin her zaman ön planda olması sağlanır. Bu sayede internet üzerinden güzellik hizmetleri arayan kişiler firmanızın web sitesine çok daha kolay bir şekilde ulaşabilir. Yaratıcı ve başka yerde olmayan özgün tasarımlarla kuaför güzellik salonu internet sitesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0224 323 00 23

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Destek
Satış öncesi destek!

Whatsapp Destek
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
01:57
×