X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Nakliyat & Taşımacılık

AnasayfaYazılımlarNakliyat & Taşımacılık

Günümüzde büyük rekabetin yaşandığı nakliyat taşımacılık alanında faaliyetlerini internet üzerinden duyurmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Eğer nakliye şirketiniz varsa ve bu şirketinizle geniş bir müşteri ağına ulaşmak istiyorsanız kurumsal web sitenizin profesyonel bir şekilde tasarlanmış olması gerekir. Büyük rekabetin yaşandığı bu sektörde ön plana çıkmanın temel kuralı, SEO uyumlu kurumsal nakliyat sitesi kurulumu yapmaktır. Bu konuda ihtiyacınız olan tüm desteği tecrübeli web tasarım uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

SEO Uyumlu Nakliyat Sitesi

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana internet üzerinden hemen teslim web sitesi arayan tüm kurumsal firmalar, web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Alanında uzman web tasarımcı ekibiyle tam da hayallerinize uygun formatta nakliyat sitesi kurabilirsiniz. Sitenizin daha fazla sayıda müşteriye ulaşması ve yoğun rekabet ortamında ön plana çıkabilmesi için mutlaka SEO uyumlu olması gerekir. Bu yüzden en başarılı SEO stratejileri ile web sitenizi ve markanızı bizimle ön plana çıkarmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Kurumsal Taşımacılık Sitesi Tasarımı

Taşımacılık sektöründe online web site kur hizmeti almak isteyen pek çok küçük çaplı nakliyat şirketi vardır. Bunlar arasında internet ortamının sağladığı hızlı müşteri akışından maksimum faydayı sağlamak ve kar oranlarını artırmak isteyenler deneyimli ekibimizden profesyonel destek alabilir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan web tasarımcılarımızın her biri deneyimli ve güvenilirdir. Bu kapsamda nakliyat taşımacılık alanında kurumsal web sitenizi bizimle hayata geçirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0224 323 00 23

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Destek
Satış öncesi destek!

Whatsapp Destek
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
06:18
×