X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Sürücü Kursu & Eğitim

AnasayfaYazılımlarSürücü Kursu & Eğitim

İnternet üzerinden daha kapsamlı hizmet vermek ve geniş müşteri kitlesine ulaşmak isteyen sürücü kursu firmaları için profesyonel web tasarımı hizmetimiz vardır. Özellikle son dönemde sayıları giderek artan bu tür sürücü kurslarının internet üzerinden yeni müşteriler kazandıkları bilinmektedir. Dolayısıyla bütçenizi yormayan seçeneklerle en ideal şekilde dikkat çekici bir web sitesi arayışınız varsa tecrübeli web tasarım uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Hazır sürücü kursu web sitesi tasarımlarında SEO odaklı hizmetler için doğru yerdesiniz.

Özel Sürücü Kursu Web Tasarımı

Her sürücü kursunun temel amacı daha fazla sayıda müşteri kazanmak ve faaliyetlerini geniş kitlelere duyurmaktır. Bunun için kullanışlı ilgi çeken ve kurumsal bazda hazırlanan bir internet sitesine ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet üzerinden profesyonel hazır site çözümlerine ulaşmak isteyenler deneyimli web tasarımcılarımızdan destek alabilirler. Her biri sektörün içinden yetişmiş tecrübeli uzman ekibimiz sayesinde faaliyetlerinizi ön plana çıkarabileceğiniz bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Sürücü Kursu Web Siteleri

Çok kısa sürede hemen teslim web sitesi arayanlar için en ideal çözümler tecrübeli web tasarımcı ekibimizde mevcuttur. Kurumsal bir sürücü kursu sitesi için yüklü miktarda ödeme yapmanıza hiç gerek yoktur. Tamamen SEO odaklı ve kullanışlı bir web sitesine sahip olmanın en kolay yolu firmamızdan geçmektedir. Bu kapsamda sürücü kursu için özel olarak tasarlanan web sitelerine iletişim bilgilerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemi ne zaman teslim alırım?

Sitenizin siparişini verdiğiniz ilk iş günü teslim alabilirsiniz.

Sitemde değişiklik istersem yapılıyor mu?

Sistemlerimiz paket yazılım olarak gelmektedir mevcut demodaki özelliklerinin üstüne bir ekleme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siteniz hazırlandıktan sonra mail adresinize yönetim paneli bilgileriniz gönderilmektedir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Sitemizde yer alan fiyatlara KDV dahil değildir.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0224 323 00 23

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Destek
Satış öncesi destek!

Whatsapp Destek
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
22:15
×